© 2012 Przemek


Zaawansowany kurs nurkowania Warszawa – AOWD KOPARKI 2012


Sezon nurkowy w Polsce zbliża się pomalutku do końca, a tymczasem ALPHA-DIVERS nurkują w każdy weekend. Każdy nurkowy wyjazd z ALPHA-DIVERS to wspaniała przygoda i wydarzenie nurkowe.

Nadal jeszcze zapraszamy chętnych na Podstawowy Kurs Nurkowania PADI Open Water Diver, oraz na bardziej zawanasowane kursy na stopnie nurkowe jak ADVANCED OPEN WATER DIVER oraz szkolenia specjalistyczne, z bogatego wachlarza specjalizacji nurkowych PADI z ALPHA-DIVERS.


Podstawowy kurs nurkowania to pierwszy i najważniejszy krok na szlaku ku nurkowej Przygodzie. Dbamy jednak o to aby nasi kursanci szybko wykonywali kolejne. Kursy nurkowania ADVENTURE DIVER lub ADVANCED OPEN WATER DIVER z ALPHA-DIVERS to gwarancja nurkowego sukcesu. Szeroki wachlarz specjalizacji (obecnie najszersza oferta w Warszawie), pozwala nam w każdych warunkach i na każdym akwenie, dobrać nurkowania tak aby Kurs AOWD był przede wszystkim ciekawy… Wersja delux to u nas norma, norma ALPHA-DIVERS

Zapraszamy do galerii

Kurs nurkowania na specjalizację Nurkowanie Nocne – PADI NIGHT DIVER z ALPHA-DIVERS to coś więcej niż tylko 3 nocne nurkowania i trochę teorii na temat komunikacji światłem. Kładziemy spory nacisk na nawigację podwodną oraz kontrolę pływalności i bezpieczną prędkość wynurzania w warunkach słabej widoczności. W wersji dla bardziej zaawansowanych używamy również nurkowych skuterów, czy też środków komunikacji w postaci masek pełnotwarzowych. Doskonale sprawdzają nam się świetliki ratownicze DAN, ułatwiające identyfikację.

Zapraszamy do galerii

Pisana historia zamku w Olsztynie sięga początku XIV-go stulecia. Stanowił niegdyś jeden z głównych punktów umocnień na granicy pomiędzy Małopolską a Śląskiem. Wielokrotnie oblegany, był zdobyty przez Władysława Jagiełłę, niejednokrotnie opierał się natomiast Piastom Śląskim ale najgłośniejsza obrona miała miejsce w 1587 roku, kiedy Kacper Karliński odparł oblężenie Maksymiliana Austriackiego, poświęcając życie swego porwanego kilkumiesięcznego synka. Dzisiaj, ruiny zamku w Olsztynie to jedna z pereł Szlaku Orlich Gniazd.

Zapraszamy do galerii

Zaawansowany Kurs Nurkowania PADI AOWD lub PADI Adventure Diver, najbardziej interesujący z ALPHA-DIVERS 🙂

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN