PADI FULL FACE MASK DIVER
Kurs Nurkowania w Masce Pełnotwarzowej

PADI Full Face Mask Diver

Maski pełnotwarzowe to zaawansowany ekwipunek wykorzystywany w nurkowaniach komercyjnych oraz technicznych. Pozwalają między innymi na pełną separację twarzy od warunków środowiskowych, ułatwiając nurkowania nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, umożliwiają bezprzewodową komunikację głosową zarówno pod powierzchnią wody jak i ze stacją na powierzchni, ich wykorzystanie zwiększa również bezpieczeństwo podczas dekompresji z użyciem nitroxu o zawartości tlenu powyżej 40%.

Maski pełnotwarzowe coraz śmielej przenikają do nurkowania rekreacyjnego, znacznie zwiększając komfort nurkowania. Dzięki nowemu, bardziej wyszukanemu ekwipunkowi i nowym umiejętnościom odpowiadają na potrzebę wzbogacenia wrażeń przeżywanych pod wodą wśród bardziej zaawansowanych nurków. Nowe możliwości oferowane przez maski pełnotwarzowe sprawiają, że nurkowanie nawet w mało interesujących akwenach o monotonnym krajobrazie staje się na powrót wspaniałą zabawą.

Wychodzimy naprzeciw tym zainteresowaniom mając niewątpliwą przyjemność, jako pierwsi w Warszawie, zaoferować Państwu nową specjalizację PADI FULL FACE MASK DIVER – Nurkowanie w Masce Pełnotwarzowej. Szkolenie obejmuje teoretyczne aspekty użytkowania masek pełnotwarzowych, oraz ich praktyczne zastosowanie ze szczególnym naciskiem na procedury postępowania w sytuacjach awaryjnych.


Szkolenie realizowane na wyprawie ALPHA DIVERS

Szkolenie składa się z wykładu teoretycznego obejmującego zalety i konstrukcję maski, sposób jej używania i konserwacji, specyfikę nurkowania w masce pełnotwarzowej i procedury postępowania na wypadek problemów, oraz zajęcia praktyczne składające się z jednej sesji na wodach basenopodobnych i dwóch nurkowań na wodach otwartych. W trakcie nurkowań szkoleniowych pozwalamy Kursantowi na oswojenie się z maską, a następnie ćwiczymy obsługę maski oraz postępowanie w sytuacjach awaryjnych aż do biegłego opanowania umiejętności. Ponadto, dla absolwentów Kursu Nurkowania w Masce Pełnotwarzowej, możliwość wypożyczenia sprzętu do końca trwania wyprawy na preferencyjnych warunkach.

Cena szkolenia 800 PLN* + cena wyjazdu**

*) cena obejmuje szkolenie, wypożyczenie na czas trwania kursu specjalistycznego sprzętu niezbędnego do realizacji poszczególnych nurkowań jak: maska pełnotwarzowa z automatem oddechowym i zestawem do bezprzewodowej komunikacji głosowej, oraz opłatę rejestracyjną w PADI – oferujemy zniżkę 25% na Specjalizację jeżeli Kursant zakupi u nas własny sprzęt przed wyprawą
**) cena nie obejmuje kosztów wyprawy, jednak Kursantom oferujemy zniżkę w wysokości 2% na wyprawę ALPHA DIVERS z Kalendarza Wypraw ALPHA DIVERS (zniżki nie sumują się ze zniżką pakietową AOWD)


Szkolenie realizowane w PolscePADI Full Face Mask Diver

Szkolenie składa się z wykładu teoretycznego obejmującego zalety i konstrukcję maski, sposób jej używania i konserwacji, specyfikę nurkowania w masce pełnotwarzowej i procedury postępowania na wypadek problemów, oraz zajęcia praktyczne składające się z jednej sesji na wodach basenopodobnych i dwóch nurkowań na wodach otwartych. W trakcie nurkowań szkoleniowych pozwalamy Kursantowi na oswojenie się z maską, a następnie ćwiczymy obsługę maski oraz postępowanie w sytuacjach awaryjnych aż do biegłego opanowania umiejętności.

Cena szkolenia 1200 PLN*/**

*) cena obejmuje szkolenie, wypożyczenie na czas trwania kursu specjalistycznego sprzętu niezbędnego do realizacji poszczególnych nurkowań jak: maska pełnotwarzowa z automatem oddechowym i zestawem do bezprzewodowej komunikacji głosowej, oraz opłatę rejestracyjną w PADI – oferujemy zniżkę 25% na Specjalizację jeżeli Kursant zakupi u nas własny sprzęt przed szkoleniem.
**) cena nie obejmuje kosztów wyjazdu na wody otwarteUWAGA: Wszystkie podane ceny są cenami netto. W ALPHA DIVERS stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, nie ma więc możliwości obniżenia ceny kursu poprzez zmniejszenie ilości nurkowań czy rezygnację z ich zabezpieczenia. Szkolenia prowadzimy używając odpowiednio dobranego, nowego i regularnie serwisowanego sprzętu, a nasze nurkowania na wodach otwartych mają odpowiednie zabezpieczenie: apteczki i zestawy tlenowe DAN, odpowiednio liczna ekipa zabezpieczająca zarówno w wodzie jak i na lądzie.

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze szkoleniami, bądź w celu zarezerwowania terminu szkolenia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem przemek@alpha-divers.pl


Kurs Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN

DAN Ratowniczy Zestaw Tlenowy Deluxe, Zawór On-Demand i Apteczka Deluxe