PADI DIVER PROPULSION VEHICLE DIVER
Kurs Nurkowania na Skuterach Podwodnych

PADI DPV Diver

Kurs nurkowania na skuterze podwodnym to interesujące rozwinięcie nurkowych umiejętności. DPV, czyli Diver Propulsion Vehicle może służyć nam do szybszego przemieszczenia się w wybrane przez nas miejsce, do obejrzenia pod wodą większego obszaru, wreszcie do zabawy w ramach czystej przyjemności pływania ze skuterem i wymyślnych akrobacji podwodnych. Kurs Nurkowania na Skuterze Podwodnym PADI DPV DIVER z ALPHA-DIVERS to wspaniała rozrywka i dobry pomysł na spędzenie czasu w trakcie wyjazdu i nurkowania zarówno w Polsce jak i zagranicą, wreszcie to wstęp do ewentualnego wykorzystania skuterów podwodnych w przyszłości, w bardziej zaawansowanych dziedzinach nurkowania jak nurkowanie wrakowe czy jaskiniowe.

Skutery podwodne to pomocne narzędzie w nurkowaniach technicznych i jaskiniowych. Pozwalają przemierzać duże dystanse z mniejszym zużyciem energii i mieszanek oddechowych. Szybko znalazły więc zastosowanie w nurkowaniu rekreacyjnym, pozwalając zobaczyć więcej i szybciej dostać się do wybranego miejsca. To jednak nie wszystko, gdyż jesteśmy absolutnie pewni, że zaznajomiwszy się z technikami bezpiecznego nurkowania ze skuterem w ramach kursu PADI DPV DIVER, odkryjecie Państwo, że nurkowanie ze skuterem podwodnym to przede wszystkim wspaniała zabawa.

Specjalizacja Diver Propulsion Vehicle – Nurkowanie ze Skuterem Podwodnym, pozwala zaznajomić się z różnymi rodzajami sprzętu oraz procedurami ich obsługi. W ramach zajęć praktycznych dowiecie się Państwo w jaki sposób bezpiecznie zanurzać i wynurzać się ze skuterem podwodnym, a także jak nurkować i manewrować z wykorzystaniem tego użytecznego narzędzia. Dowiecie się również w jaki sposób postępować w sytuacjach awaryjnych, tak aby przede wszystkim bezpiecznie powrócić z nurkowania i, o ile to wykonalne, nie stracić skutera.


PADI DPV Diver

Kurs Nurkowania ze Skuterem Podwodnym PADI DPV DIVER
realizowany na wyprawie ALPHA DIVERS


Kurs nurkowania PADI DPV DIVER składa się z dwóch sesji teoretycznych oraz dwóch nurkowań na wodach otwartych pod okiem Instruktora. Ponadto, dla absolwentów Kursu Nurkowania ze Skuterem Podwodnym, możliwość wypożyczenia skutera do końca trwania wyprawy na preferencyjnych warunkach.

Cena szkolenia 600 PLN* + cena wyjazdu**

*) cena obejmuje szkolenie, wypożyczenie skutera podwodnego na czas trwania kursu i opłatę rejestracyjną w PADI – oferujemy zniżkę 25% na Specjalizację jeżeli Kursant zakupi u nas skuter przed wyprawą.
**) cena nie obejmuje kosztów wyprawy, jednak Kursantom oferujemy zniżkę w wysokości 2% na wyprawę ALPHA DIVERS z Kalendarza Wypraw ALPHA DIVERS (zniżki nie sumują się ze zniżką pakietową AOWD)

PADI DPV Diver

Kurs Nurkowania ze Skuterem Podwodnym PADI DPV DIVER realizowany w Polsce


Kurs nurkowania PADI DPV DIVER składa się z dwóch sesji teoretycznych oraz dwóch nurkowań na wodach otwartych pod okiem Instruktora, na realizację specjalizacji wystarcza więc jeden weekend. Szkolenie w Polsce to idealny pomysł na wzbogacenie wrażeń z weekendowego nurkowego wyjazdu!

Cena szkolenia 900 PLN*/**

*) cena obejmuje szkolenie, wypożyczenie skutera podwodnego na czas trwania kursu i opłatę rejestracyjną w PADI – oferujemy zniżkę 25% na Specjalizację jeżeli Kursant zakupi u nas własny sprzęt przed szkoleniem.
**) cena nie obejmuje kosztów wyjazdu na wody otwarte


DAN Ratowniczy Zestaw Tlenowy Deluxe, Zawór MTV i Apteczka Deluxe

Wszystkie podane ceny są cenami netto. W ALPHA-DIVERS stawiamy na jakość i bezpieczeństwo nurkowań, nie ma więc możliwości obniżenia ceny kursu poprzez zmniejszenie ilości zajęć czy rezygnację z ich zabezpieczenia. Szkolenia prowadzimy używając odpowiednio dobranego, nowego i regularnie serwisowanego sprzętu, a nasze nurkowania na wodach otwartych mają odpowiednie zabezpieczenie: apteczki i zestawy tlenowe DAN, odpowiednio liczna ekipa zabezpieczająca zarówno w wodzie jak i na lądzie, z kompetencjami potwierdzonymi certyfikatami instruktorskimi i ratowniczymi DAN.

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze szkoleniami, bądź w celu zarezerwowania terminu szkolenia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem przemek@alpha-divers.pl

PADI Diver Propulsion Vehicle Diver

Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN