© 2012 Przemek


Podstawowy Kurs Nurkowania Warszawa – OWD KOPARKI 2012


Sezon nurkowy w Polsce zbliża się nieuchronnie ku końcowi, tymczasem ALPHA-DIVERS nie odpuszczają. Każdy weekend spędzony z ALPHA-DIVERS to nurkowe wydarzenie, co tydzień nurkujemy gdzie indziej ale do ulubionych miejsc konsekwentnie powracamy.

W nurkowiskach najlepiej do tego dostosowanych pełnimy też misję przewodników do Podwodnego Świata. Jeżeli chcielibyście Państwo spróbować czy nurkowanie Wam się spodoba, zapraszamy do udziału w jednodniowym programie DISCOVER SCUBA DIVING – Odkryj Nurkowanie. Przez cały czas zapraszamy również na Podstawowy Kurs Nurkowania PADI Open Water Diver z ALPHA-DIVERS.


W klubie nurkowym ALPHA-DIVERS korzystamy z pewnego i sprawdzonego sprzętu. Uwielbiamy testować techniczne nowinki, a gdy się sprawdzą wprowadzamy je stopniowo do swego arsenału. Wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS filmujemy drogim, poważnym sprzętem, jednak do rejestracji postępów w trakcie kursów nurkowania korzystamy z lżejszego ekwipunku. Filmy ułatwiają kursantom zrozumienie tak istotnych kwestii jak pozycja pod wodą, dopasowanie ekwipunku, efektywność płetw. Podręczne kamerki nurków ALPHA mają wiele zastosowań…

Zapraszamy do galerii

Najciekawszy polski nurkowy kamieniołom, zarówno ze względu przejrzystość i temperaturę wody jak i infrastrukturę. Idealne miejsce na kursy nurkowania, zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane. Dolomitowe ściany akwenu tworzą przyjemny krajobraz, pod wodą spotykamy okonie, płotki i szczupaki. Jest też klika zatopionych stalowych olbrzymów, co urozmaica prawie basenowe dno akwenu. Widoczność potrafi przekraczać 10 m co, jak na polskie warunki stanowi rzadkość. Zapraszamy na wspólne nurkowania z ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Nurkowanie z ALPHA-DIVERS w Polsce może również być niezmiernie ciekawe i ekscytujące. Wbrew powszechnie panującym opiniom, pod wodą nie zawsze musi być ciemno i zimno. W sierpniu, w zalanym kamieniołomie Koparki, temperatura nie spada poniżej 17C, a do głębokości 10m ma ponad 20 stopni Celsjusza. Dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na cotygodniowe wyjazdy do Egiptu to idealne rozwiązanie na spędzenie czasu z Przygodą.

Zapraszamy do galerii

Podstawowy kurs nurkowania to przepustka do wspaniałego podwodnego świata. Kurs nurkowania z ALPHA-DIVERS można rozpocząć w Polsce (teoria i baseny) i ukończyć w dowolnym nurkowym miejscu na świecie, można jednak również zrealizować kurs w całości w Kraju. Do kursu PADI Open Water Diver przystąpić mogą już 10-cio latki. Spójrzcie jak dzielnie radzi sobie 11-letnia Zetka przy skalnych ścianach oraz wokół zatopionych olbrzymów!

Zapraszamy do galerii

Jedna z najpotężniejszych średniowiecznych polskich twierdz, później jedna najpyszniejszych renesansowych rezydencji, dziś najjaśniejsza perła Szlaku Orlich Gniazd. XIV-wieczna forteca wybudowana wśród skał, przez Włodków herbu Sulima (tego samego co Zawisza z Garbowa) wzorem pobliskiej Wilczej Szczęki, która przez stulecia dzielnie opierała się najazdom Tatarów, Piastów Śląskich i Czechów. Podobno Zamek Ogrodzieniec jest siedliskiem duchów… Zapraszamy, więc na spotkania z duchami z ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Podstawowy Kurs Nurkowania z ALPHA-DIVERS może być niezwykle interesujący nawet w Polsce 🙂

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN