© 2012 Przemek


Kursy Nurkowania Warszawa – Rescue Diver – PIECHCIN 2012


Nurkowanie w Polsce… Kamieniołom Piechcin to dobre miejsce zarówno na pierwszą przygodę z nurkowaniem w ramach programu Discover Scuba Diving, czy pełny podstawowy kurs nurkowania PADI Open Water Diver, wreszcie na bardziej zaawansowane kursy nurkowania jak PADI AOWD, PADI Rescue Diver czy kurs Podwodnej Nawigacji. Zapraszamy na wakacyjne kursy nurkowania w Polsce z ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Piechcin pod wodą to ciekawy, jak na polskie warunki zbiornik. Poza infrastrukturą niezbędną, by efektywnie przeprowadzić podstawowy kurs nurkowania – PADI OWD, spotykamy tu zarówno ciekawe okazy podwodnego życia, w tym całkiem spore szczupaki, jak i urozmaicone krajobrazy: ścianki, a nawet dwie niewielkie groty! Zapraszamy na kursy nurkowania i turystykę nurkową po Polsce z ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Discover Scuba Diving – Odkryj Nurkowanie to program PADI pozwalający na zapoznanie się z nurkowaniem osobom, które nie miały do tej pory do czynienia z tą najwspanialszą formą spędzania wolnego czasu. Razem z ALPHA-DIVERS możesz bezpiecznie i bezstresowo wykonać ten pierwszy krok. Podstawowy kurs nurkowania to naturalny ciąg dalszy udziału w Discover Scuba Diving.

Zapraszamy do galerii

Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN