© 2012 Przemek


Kursy Nurkowania Warszawa – Skuter Podwodny – MACHÓW 2012


Kursy Nurkowania na Skuterach Podwodnych to interesujące rozwinięcie nurkowych umiejętności. DPV – Diver Propulsion Vehicle może służyć nam do szybszego przemieszczenia się w wybrane przez nas miejsce, do obejrzenia pod wodą większego obszaru, wreszcie do zabawy w ramach czystej przyjemności pływania ze skuterem i wymyślnych akrobacji podwodnych. Kurs Nurkowania na Skuterze Podwodnym z ALPHA-DIVERS to wspaniała rozrywka i dobry pomysł na spędzenie czasu w trakcie wyjazdu i nurkowania w Polsce, wreszcie jest to wstęp do wykorzystania skuterów podwodnych w przyszłości, przy bardziej zaawansowanych nurkowaniach typu wrakowe czy jaskiniowe.


Machów to dawna kopalnia odkrywkowa siarki. Po zakończeniu wydobycia i zalaniu wodą zamieniła się w dość spory wodny sztuczny zbiornik – Jezioro Tarnobrzeskie. Maksymalna głębokość olbrzymiego akwenu sięga 40m. Zarówno 40 jak 30m są obojkowane, a na miejsce tych nurkowań można dotrzeć łodzią. Woda charakteryzuje się zaskakującą przejrzystością, nie tylko na dużych głębokościach, gdzie w porównaniu z jeziorami nadal jest dość jasno ale i na płyciznach w obszarze szuwarów.

Zapraszamy do galerii

Kurs nurkowania na skuterze podwodnym – PADI DPV Diver to doskonała forma podwodnej rozrywki, szczególnie w mniej urozmaiconych akwenach. Skuter umożliwia szybsze przenoszenie się z miejsca na miejsca oraz obejrzenie pod wodą znacznie większego obszaru. Podwodne akrobacje dostarczają również osobnej kategorii wrażeń co bardziej zaawansowanym „nurkom-torpedom”. Polecamy kursy nurkowania na skuterze podwodnym – PADI DPV Diver z ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Kursy Nurkowania z ALPHA-DIVERS są niezwykle ciekawe nawet w Polsce 😉

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN