© 2012 Przemek


Kursy Nurkowania Warszawa – Nawigacja Podwodna – MARÓZ 2012


Kursy nurkowania rozwijają w nas umiejętności nurkowania w warunkach „nie gorszych od tych jakie panowały na kursie”. Nurkowanie w Prądzie (PADI Drift Diver) wymaga więc prądów, Nurkowanie Wrakowe (PADI Wreck Diver) prawdziwych wraków zaś Podwodna Nawigacja (PADI Underwater Navigation) odpowiednio niskiej widoczności, w celu rozwinięcia u kursanta umiejętności nawigacji wyłącznie na kompas. W celu znalezienia podobnych warunków udajemy się na jeden z naszych ulubionych akwenów w Polsce – Jezioro Maróz.

Jezioro Maróz to malowniczo położony na Pojezierzu Mazurksim, otoczony borem sosnowym akwen o głębokości dochodzącej do 40m. Dopracowana infrastruktura bazy MK Sport / MK Dive Team , oraz pobliska baza kempingowa i hotelowa ośrodka „Wiatraki”, pozwala na organizację kursów nurkowania na wszystkie kolejne stopnie oraz liczne nurkowe specjalizacje, w tym PADI Underwater Navigation – Nawigacja Podwodna.

Zapraszamy do galerii

Kurs Nawigacji Podwodnej z ALPHA-DIVERS w Polsce to gwarancja nabycia umiejętności doskonałej nawigacji na kompas i orientacji naturalnej w terenie. Nawigacja Podwodna to jedna z podstawowych umiejętności, niezbędnych świadomemu nurkowi w każdej sytuacji i każdych warunkach…

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN