© 2012 Przemek


Kursy Nurkowania Warszawa – CCR FFM DPV i SM – NARTY 2012


CCR – Close Circuit Rebreathers – Rebreathery to, jak mało kto wie, przeszłość ale i najprawdopodobniej coraz bliższa przyszłość nurkowania rekreacyjnego. FFM – Full Face Mask – Maski Pełnotwarzowe to dzisiaj sprzęt zawodowców, umożliwiający lepszą izolację, a przede wszystkim komunikację pod wodą. DPV – Diver Propulsion Vehicles – Skutery Podwodne to wspaniała rozrywka ale również i pomocne narzędzie pracy. SM – Sidemount to wywodząca się z nurkowania jaskiniowego, coraz powszechniej spotykana konfiguracja również na wodach otwartych.

Kursy nurkowania kursami nurkowania, a Instruktor też ciągle musi się rozwijać, trenując w różnych konfiguracjach i w różnych warunkach. Pomiędzy kursami miło jest więc spotkać się w gronie bardziej doświadczonych, a wtedy nurkowanie przyniesie nam przyjemność nawet gdybyśmy mieli zanurkować w kałuży.

Zapraszamy do galerii

Jezioro Świętajno to położony na Pojezierzu Mazurksim, akwen z łatwym dojazdem. Infrastruktura bazy Akademii Podwodnej, oraz pobliska baza kempingowa pozwalają na organizację kursów nurkowania na wszystkie kolejne stopnie. Na szczególną uwagę zasługują dobrze utrzymane platformy oraz lustro ułatwiające ćwiczenia z pływalności.

Zapraszamy do galerii

Kursy Nurkowania z ALPHA-DIVERS w Polsce to gwarancja nabycia nurkowych umiejętności, sprawdzających się później w rozmaitych warunkach…

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN