© 2012 Przemek


Kurs Nurkowania PADI DEEP DIVER – Saksonia i Brandenburgia 2012


Doroczny kilkudniowy wyjazd do Saksonii i Brandenburgii i nurkowanie z ALPHA-DIVERS w kamieniołomach Steina, Prelle, Horka i Abyss to tradycja sięgająca samych początków Klubu ALPHA-DIVERS.

Wyjazdy nurkowe do Saksonii i Brandenburgii mają dla nas zwykle luźny charakter wypoczynkowo rodzinny, w tym roku jednak postanowiliśmy wykorzystać okazję i połączyć rajd po zalanych granitowych wyrobiskach z uzupełniającym kursem PADI DEEP DIVER dla kandydatów na Divemasterów ALPHA-DIVERS.

Divemaster PADI to nurkowy profesjonalista. Kandydatów na kurs, często pochodzących z różnych ścieżek i federacji, staramy się więc sprawdzać w kontrolowanych lecz wymagających warunkach. Nurkowania przedkursowe i kursowe filmujemy aby pokazać kandydatom, w którym miejscu się znajdują i jakie umiejętności trzeba uzupełnić aby stać się pożądanym na rynku nurkowym Profesjonalistą. Podejmij wyzwanie ambitnego kursu PADI Divemaster z ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Kamieniołom Steina to nasza baza wypadowa do rajdów po saksońskich i brandenburskich nurkowiskach. Położone pomiędzy Dreznem a Budziszynem, zalane granitowe wyrobisko i dobrze wyposażone Centrum Nurkowe dają dobrą podstawę do wypoczynku czy bardziej wymagających działań, jak choćby zaawansowane kursy nurkowania PADI Deep Diver i PADI Divemaster. Kamieniołom i baza Steina to jedna ze stałych miejscówek ALPHA-DIVERS.

Zapraszamy do galerii

Kamieniołom Abyss, opodal Budziszyna to jedno z tych mało znanych miejsc, do których jeżdżą na nurkowanie tylko ALPHA-DIVERS. Ukryty w malowniczym świerkowo-bukowym lesie ma wyjątkowy klimat. Dodatkową atrakcją są gigantyczne sumy i szczupaki, które dane nam było spotkać w czasie tegorocznej jak i poprzednich wypraw. Nurkowanie w Abyss to dobry odpoczynek między trudnymi zadaniami z kursów PADI Deep Diver i Divemaster jakie czekały naszych kandydatów na przyszłych nurkowych profesjonalistów na Horce, Steinie i Prelle.

Zapraszamy do galerii

PADI Deep Diver to jeden z najpoważniejszych nurkowych kursów. Może stanowić pomost dla kursów TEC REC i nurkowań technicznych, szkoląc przyszłych Divemasterów położyliśmy więc nacisk na perfekcyjne opanowanie zaawansowanych umiejętności, dzięki wielokrotnemu ich powtarzaniu pod okiem Instruktora, wykraczając nieco poza ramy kursu i w nienajłatwiejszych warunkach. Wyjazdy nurkowe ALPHA-DIVERS w połączeniu z kursami to idealna szansa na doprowadzenie nurkowych umiejętności na wyżyny perfekcji.

Zapraszamy do galerii

Podstawowy Kurs Nurkowania z ALPHA-DIVERS może być niezwykle interesujący nawet w Polsce 🙂

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS


Kursy Nurkowania PADI Warszawa | Alpha-Divers | Cenoty | Filipiny | Kurs Ratownictwa DAN | Ubezpieczenia DAN